Walsprong in maandblad Kader Primair


Over onze school en het IMC Basisprogramma

In september stond een mooi artikel in maandblad Kader Primair over onze school en het IMC Basisprogramma.

“De leerlingen gaan anders nadenken over hun toekomst”, zegt (inmiddels oud-directeur) Joep de Boer. “Ze leren niet alleen de wereld, maar ook zichzelf ontdekken. Hun zelfvertrouwen en motivatie groeien en ze krijgen letterlijk een toekomstperspectief. Ze beseffen waarom het belangrijk is dat ze leren op school. Ook de woordenschat van de leerlingen is enorm vergroot.” Burgerschap en 21e-eeuwse vaardigheden zijn verweven in het IMC Basisprogramma.

Kader Primair behoort tot de beste en meestgelezen maandbladen voor het schoolmanagement in Nederland.

Lees hieronder het hele artikel:

IMC Basis – Kader Primair september 2020

 

Facebook

Facebook Volg je ons al op Facebook? Daar vind je allemaal leuke nieuwtjes: Facebook OBS De Walsprong.